Відділення анестезіології та інтенсивної терапії

-A A +A

 
Відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії (ВАІТ) функціонує з 1 квітня 2001 року. Відкриття відділення зумовлене наказом МОЗ України №41 від 02.02.2001р. та наказом по Київській центральній басейновій клінічній лікарні №33-а від 23.03.2001року. З 2011 року Київська центральна басейнова клінічна лікарня перейменована в державний заклад «Республіканська клінічна лікарня» МОЗ України.
 
В даний час у відділенні розгорнуто 6 ліжок, організовано добове чергування лікаря анестезіолога та середнього медичного персоналу.  Колектив відділення представлений 3 лікарями, що мають вищу кваліфікаційну категорію, 7 медичними сестрами з вищою та першою категоріями та молодшим медичним персоналом. Завідує відділенням ВАІТ з 2006 року Бондарєв А.А. лікар вищої категорії.
 
 
У відділенні для знеболювання під час оперативних втручань використовуються:
  • загально внутрішньовенна анестезія з інкубацією трахеї та штучною вентиляцією легень;
  • внутрішньовенна анестезія із збереженням самостійного дихання;
  • спинальна анестезія;
  • медикаментозна седація;
  • епідуральна анестезія (як самостійна, так і в поєднанні з загальною анестезією, та як компонент після операційного знеболення ).
Профіль операцій охоплює загальну хірургію, гінекологію, знеболення діагностичних маніпуляцій (гастроскопію, колоноскопію). Надається інтенсивна терапія і заходи по догляду за після операційними та іншими хворими, що знаходяться в критичному стані.
 
Відділення інтенсивної терапії обладнане сучасною лікувально-діагностичною та наркозно-дихальною апаратурою. До кожного лікарняного ліжка підведено систему подачі кисню. Співробітниками відділення цілодобово здійснюється моніторинг систем (ЕКГ, вимірювання тиску, пульсоксиметрія).
 
При проведенні лікування лікарі відділення керуються галузевими клінічними протоколами надання медичної допомоги з урахуванням індивідуальних особливостей перебігу основного та супутніх захворювань.
 
Контактний телефон відділення: (044) 486-22-49