Відділення відновного лікування з денним стаціонаром

-A A +A
Відділення відновного лікування призначене для проведення профілактичних, діагностичних, лікувальних і реабілітаційних заходів хворим, що не вимагає цілодобового медичного спостереження (амбулаторно), із застосуванням сучасних медичних технологій відповідно до стандартів та протоколів ведення хворих.
 
В структуру відділення відновного лікування включені:
Денний стаціонар
В денному стаціонарі проводиться лікування хворих терапевтичного, хірургічного та неврологічного профілю по нозологіям, які потребують, в подальшому, відновного лікування з широким використанням можливостей діагностичних та лікувальних підрозділів поліклініки, на основі взаємодії та взаємозв’язку лікарів вказаних підрозділів.
Фізіотерапія
Лікувальні ефекти при фізіотерапевтичному впливі.
Імуномодуляція (гипосенсибилизация, иммуностимуляция);
Анальгезия, за рахунок створення нової домінанти в мозку, підвищення порога провідності і збудливості периферичних нервів і поліпшення мікроциркуляції, зняття спазму і набряку в осередку ураження;
Міорелаксації і миостимуляция (прямим впливом на м'язову тканину або опосередковано через активацію рецепторного апарату);
Підвищення або зниження згортання крові;
Гіперплазія і дефібролізація через зміну мікроциркуляції, метаболічних процесів і активності клітин;
Підвищення або зниження функціональної активності ЦНС, вегетативної нервової системи.
Психотерапія
У реабілітації посттравматичний стресовий розлад (ПСРТ) провідне місце займає активна робота психотерапевта, що включає:
психологічне консультування - діяльність психолога, що носить рекомендаційний характер, який базується на спільному виявленні причин і недоліків існуючих станів; консультування здійснюється у формі планомірного прийому пацієнтів, членів і х сімей психологом.
Психопрофілактіка – діяльність по запобіганню небажаних проявів в психіці пацієнта.
психокорекція, організація якої дозволяє цілеспрямовано впливати на особистість і психіку пацієнта, з метою зміни, зміцнення або формування необхідних якостей і адаптації в соціумі.
Психотерапевт здійснює лікування різними модифікаціями методик саморегуляції. До них, насамперед, слід віднести техніки активної нервово-м'язової релаксації, метод аутогенного тренування, прийоми самогіпнозу, ідеомоторні тренування.
Лікувальна фізкультура
Лікувальну фізкультуру необхідно проводити з перших днів, включивши її в систему функціонального лікування. Активні рухи ушкодженою кінцівкою попереджають атрофію м'язів, покращують крово- і лімфообіг, прискорюють процес утворення кісткової мозолі. Завдяки лікувальній фізкультурі поліпшуються обмін речовин, дихання, психічний стан хворого, зміцнюється віра в одужання. Протипоказанням до лікувальної фізкультури є загальний важкий стан хворого, висока температура, гострі запальні процеси. При проведенні лікувальної фізкультури хворі не повинні відчувати болю.
Масаж
Позитивний ефект дають масаж, до яких пацієнт може вдаватися для відновлення і зміцнення нормального стану в будь-якій обстановці і на будь-якому етапі реабілітації.
Голкорефлексотерапія
Застосування голкорефлексотерапії дозволяє не тільки усунути біль, але і зменшити деякі функціональні розлади. Добре зарекомендував себе цей метод при лікуванні таких поширених ускладнень рефлекторного генезу.
 
Активний підхід і максимальна інтенсивність реабілітологіческого лікування у поліклініці «Республіканської клінічної лікарні МОЗ України» гарантують оптимальне відновлення втрачених функцій з максимальною швидкістю і з найкращою якістю. Рання активація і мобілізація хворого спільно з іншими видами профілактичних заходів істотно знижують ризик ускладнень, у тому числі і загрожують життю.
 
Завідувач відділення відновного лікування – лікар невропатолог вищої категорії Михайліченко Марина Олександрівна
Михайліченко Марина Олександрівна
Завідувач відділення відновного лікування
Лікар невропатолог вищої категорії 
Кабінет №36
Графік роботи уточнювати в реєстратурі
Телефон: (044) 428-83-13
 
Лікар терапевт  денного стаціонару відділення відновленого лікування другої категорії Воробйова Тетяна Петрівна.
Воробйова Тетяна Петрівна
Лікар терапевт  другої категорії 
Кабінет №22
Графік роботи уточнювати в реєстратурі
Телефон: (044) 428-83-48

 

Лікар рефлексо-терапевт вищої категорії, КМД доцент Українського тренінгового центру сімейної медицини НМУ ім. О.О. Богомольця.

Головчанський Олександр Миколайович
Лікар рефлексо-терапевт вищої категорії, КМД доцент Українського тренінгового центру сімейної медицини НМУ ім. О.О. Богомольця
Кабінет №36
Графік роботи уточнювати в реєстратурі
Телефон: (044) 428-83-13
 

 

Шевченко Юлія Валеріївна

Фізіотерапевт

Кабінет №35
Графік роботи уточнювати в реєстратурі
Телефон: (044) 428-83-13
 

Ібраімов Казім Рефатович
Лікар-рефлексотерапевт, нейрохірург, вища категорія
Кабінет №37
Графік роботи уточнювати в реєстратурі
Телефон: (044) 428-83-13
 

 

Старша сестра медична відділення відновного лікування   Шахрай Ольга Анатолівна

Шахрай Ольга Анатолівна
Старша сестра медична, вища категорія
Кабінет №36
Телефон: (044) 428-83-13