На базі поліклініки Державного закладу «Республіканська клінічна лікарня МОЗ України» у відділенні відновного лікування з денним стаціонаром було проведено курси по застосуванню методів традиційної Китайської медицини в лікуванні хворих

-A A +A
У рамках співпраці між Українським тренінговим центром сімейної медицини (УТЦСМ) НМУ імені О.О.Богомольця і Державним закладом «Республіканська клінічна лікарня МОЗ України» на базі поліклініки у відділенні відновного лікування з денним стаціонаром було проведено курси по застосуванню методів традиційної Китайської медицини в лікуванні хворих . 
 
Основи традиційної Китайської медицини викладав профессор Университета Традиционной Китайской медицины в провинции Ганьсу. Під час проведення тренінгу викладались основи традиційної Китайської медицини, методи діагностики та лікування. 
 
Тренінг зібрав лікарів різних закладів охорони здоров’я і різних спеціальностей. Основи діагностики та лікування традиційної Китайської медицини були продемонстровані на хворих.
 
Цей міжнародний проект є унікальним і доказує ефективність і перспективи функціонування і співпраці освіти і лікувальної діяльності у рамках клінічної поліклініки саме в існуючому на сьогодні статусі.